سرپرست اداره ورزش وجوانان وروےسای هیتهای ورزشی باامام جمعه محترم جناب حاجی ماموستا قادری به مناسبت هفته تربیت بدنی دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار امام جمعه پاوه ضمن توصیه رعایت اخلاق و فرهنگ دینی در میادین ورزشی از رابطه علم دین و علم تربیت جسم سخن گفت و ادامه داد: ورزش عاملی مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که توسعه آن نیازمند تلاشی همگانی است.

ماموستا قادری  ضمن توصیه به ضرورت رعایت اخلاق اسلامی در کار و ورزش، ارتباط موثر و اثر بخش ورزش و جوانان با سایر دستگاه‌ها را جهت پیشرفت یادآور شد.

سعدی توفیقی سرپرست اداره ورزش وجوانان  پاوه نیز گفت: خرید زمین فوتبال نوریاب، سالن امام (ره) و استخر سرپوشیده در سنوات گذشته انجام شد.

وی در ادامه ضمن تشریح و تبیین اهداف برنامه ریزی شده در حوزه پیشرفت و تعالی ورزش پاوه به لزوم رعایت قانون در فعالیت هیأت‌های ورزشی اشاره کرد و اظهار داشت: در حفظ نگهداری از اماکن ورزشی اهتمام جدی خواهیم داشت.

توفیقی از نهادینه شدن فرهنگ ورزش با همکاری آموزش و پرورش، شورا و شهرداری خبر داد و افزود؛ علاوه بر توسعه و گسترش ورزش همگانی با مساعدت و همکاری اعضای شورای اداری و بهره مندی از تجارب پیشکسوتان ورزشی، حمایت‌های ویژه‌ای را نیز از قهرمانان خواهیم داشت.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان پاوه جوانگرایی و استفاده از نیرو‌های شایسته و توانمند را یکی از راهبرد‌های موثر در تقویت عملکرد هیأت‌های ورزشی ذکر و بیان کرد: به یقین زمینه فعالیت جوانان را فراهم خواهیم کرد.

 درپایان اقای توفیقی به نمایندگی از طرف هیتهای ورزشی با اهدای  لوح سپاس از تلاش ها و حمایت های  امام جمعه محترم  در زمینه توجه نمودن به ورزش و مشکلات جوانان تقدیر و تشکر بعمل آورد.